Nákupy pre seniorov a osoby v karanténe

Autor: mm | Dátum: 08.03.2021

Obec Kapušany zabezpečuje nákupy pre seniorov, zdravotne znevýhodnených občanov, osoby v karanténe.

Nákupy sa realizujú pre:
- seniorov nad 70 rokov, ktorí žijú osamelo a nemajú inú možnosť nákupu
- osoby so zdravotným znevýhodnením, ktoré žijú osamelo a nemajú inú možnosť nákupu
- osoby, ktoré sa nachádzajú v karanténe a nemajú inú možnosť zabezpečenia nákupu

Obsah nákupu:
- základné potraviny: chlieb, pečivo, mlieko, mliečne výrobky, trvanlivé potraviny, mäso, mäsové výrobky, zelenina, ovocie;
- základná drogéria a hygienické potreby;
- lieky: nákup, vyzdvihnutie cez e-recept.

Kontakt: Denné centrum: pevná linka 051 7754 331 alebo mobil: +421 915 229 261, +421 915 947 558 pre nahlásenie nákupu počas pracovných dní v čase 9:00 do 12:00 hod.

Objednávku je potrebné zadať najneskôr deň pred rozvozom, pre dodanie nákupov v pondelok objednať najneskôr v piatok.

Rozvoz nákupov: pondelok, streda, piatok.

Donášku nákupov realizujú zamestnanci Denného centra. Osoby pri preberaní nákupu musia mať na tvári rúško a pripravenú hotovosť na úhradu nákupu.
Apelujeme na všetkých občanov, ktorí využijú ponúkané služby, aby v záujme predchádzania možného zneužitia tejto dobrej myšlienky samosprávy dôsledne dbali na preukázanie zamestnanca preukazom podpísaným starostkou obce.

Po dohode so zamestnancami Denného centra na uvedených kontaktoch je možné zabezpečiť aj donášku stravy.